Topsport Overijssel » Nieuws » 2012 » Juli »  Harder vijfde op European Cup
Print dit artikel

Harder vijfde op European Cup

Rico Harder heeft tijdens de European Cup judo in Hongarije de vijfde plaats behaald. De Heinoër deed mee in de klasse -81 kg, in een deelnemersveld van 40 judoka's. Na een vrijlot in de eerste ronde trof Rico in de tweede ronde de italiaan d'Alessandro (winnaar van de European Cup in La Caruna).

Deze partij waarin Rico domineerde, werd door hem in de laatste seconde met vol ippon gewonnen. Daarna volgde een Duitse tegenstander (die eveneens dit jaar al een European Cup heeft gewonnen). Ook deze partij wist Rico met vol ippon voortijdig te beslissen.

Door ook zijn volgende tegenstander, de Slowaak Stencel, te verslaan, wist rico de halve finale te bereiken. Deze verloor Rico tegen de kampioen van Moldavië. De strijd om brons ging verloren tegen de Nederlands kampioen.

De vijfde plaats leverde hem zijn eerste Europese rankingpunten op. Mogelijk volgt na dit resultaat een uitzending met de Nederlandse selectie naar de European cup in Praag en Berlijn in augustus.

Bron: Salland Centraal

Kalender

< mei 2013 >
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Topsport Overijssel