1e SPORTNEXT event
Voor iedereen betrokken bij sport en marketing in Nederland is er nu de opvolger van HET SPORTMARKETINGCONGRES van de voorgaande jaren: SPORTNEXT Event! Een uniek eendaags congres op maandag 13 februari 2012 te Oosterbeek dat in het teken staat van het rendement van sportevenementen en u uitdaagt voor de volgende stap in sport- en evenementenmarketing!
Het boeiende programma wisselt uitstekende bijdragen van vooraanstaande nationale en internationale deskundigen af met verdiepende parallelsessies van vakgenoten. Tijdens de parallelsessies kiest u bovendien voor de vorm van kennisoverdracht die u het meest aanspreekt: een round table met één van de keynotes, een hoorcollege of een interactieve workshop. Zo geven (inter)nationale fenomenen als Mike Lee (Bid Strateeg Olympische Spelen Londen 2012 en Rio de Janeiro 2016 alsmede de World Cup in Qatar 2022), Chris Gratton (hoogleraar sporteconomie en directeur Sport Industry Research Centre van Sheffield Hallam University) en Jan-Willem Brüggenwirth (CEO Radio 538 en lid directie RTL Nederland) hun visie op sportmarketing in relatie tot (sport)evenementen. De vertaling van deze visie en hun ervaringen naar de Nederlandse praktijk gebeurt vervolgens door diverse experts zoals Harry Been, Hans den Oudendammer, Jos Vaessen, Kornelis Dijkman, Jan de Jong en Henny Smorenburg.
Het congres behandelt sportmarketing in brede zin en gaat derhalve ook in op de economische aspecten, city marketing, media en communicatie.
Het eerste SPORTNEXT Event is tevens de lancering van SPORTNEXT, de sportmarketing community. Een betrokken community die zich onderscheidt door de unieke wijze waarop de dynamische wereld van sportmarketing met de doelgroep wordt gedeeld. Leden ontmoeten elkaar op vele plekken, op vele manieren en op vele momenten om betrouwbare en actuele kennis te vergaren, nieuwe contacten te leggen en inspirerende ervaringen op te doen. SPORTNEXT organiseert en faciliteert die ontmoetingen met een goed doordacht pakket van nauw met elkaar samenhangende en elkaar versterkende communicatiemiddelen. Doel: verdere professionalisering van sportmarketing als vakgebied en het stimuleren van de inzet van sport als marketingtool.
Kijk voor meer informatie op SportNextEvent.nl
Details
Startdatum: maandag 13 februari 2012 12:45
Einddatum: maandag 13 februari 2012 21:15
Locatie: Hotel De Bilderberg Oosterbeek



